Oblastní charita Strakonice

Pracovník v sociálních službách (DPP) - pečovatelská služba Volyně a Malenice

Volyně a okolí Nástup možný ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Hana Pajdlová DiS.

sociální pracovník/vedoucí
Tel.: 777 808 947 E-mail: hana.pajdlova@strakonice.charita.cz

Pracovní náplň: Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem,  umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.)

Typ pracovního vztahu:  Dohoda o provedení práce, nerovnoměná pracovní doba, úvazek 6 hod/den

Požadujeme: Vzdělání: min. SŠ s výučním listem, ochota absolvovat při delší spolupráci kurz pracovníka v sociálních službách, ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou, bezúhonnost, spolehlivost, schopnost komunikace a empatie. Praktikující věřící výhodou.

Nabízíme: DPP s odměnou 110 Kč/hod., možnost stravování  - stravenky, týden dovolené nad rámec zákoníku práce

Nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na výše uvedenou e-mailem na adresu.. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.