Oblastní charita Strakonice

Pracovník v sociálních službách (DPP) - pečovatelská služba Strakonice

Strakonice a okolí dle dohody nejlépe říjen 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Helena Turková

sociální pracovník
Tel.: 777 808 874 E-mail: helena.turkova@strakonice.charita.cz

Pracovní náplň: pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod  apod.

Typ pracovního vztahu:  Dohoda o provedení práce, nerovnoměrná pracovní doba, úvazek 6 hod/den

Požadujeme: vzdělání: min SŠ s výučním listem, ochota absolvovat při delší spolupráci kurz pracovníka v sociálních službách. ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou, bezúhonnst, spolehlivost, schopnost komunikace a empatie. Praktikující věřící výhodou.

Nabízíme: DPP s odměnou 110 Kč/hod., možnost stravování - stravenky, týden dovolené nad rámec zákoníku práce

Životopisy posílejte na výše uvedenou mailovou adresu. Vybraní zájemci budou pozváni k osobními pohovoru.