Oblastní charita Strakonice

Pracovník v sociálních službách - pečovatelská služba Volyně a Malenice

Volyně, Malenice a okolí dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Hana Pajdlová DiS.

sociální pracovník/vedoucí
Tel.: 777 808 947 E-mail: hana.pajdlova@strakonice.charita.cz

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro služby pečovatelská služba Volyně a Malenice

Pracovní náplň: pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod  apod.

Typ pracovního vztahu:  Nerovnoměrná pracovní doba, úvazek 6 hod/den

Požadujeme: minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službách, ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou, bezúhonnst, spolehlivost, schopnost komunikace a empatie. Praktikující věřící výhodou.

Nabízíme: úvazek 6 hod/den,  nástupní mzda 16.300 Kč, možnost strakovávání - stravenky, týden dovolené nad rámec zákoníku práce

Nástup:  od 1.1.2022

Životopisy posílejte na výše uvedenou mailovou adresu. Vybraní zájemci budou pozváni k osobními pohovoru.