Charita Strakonice

Pracovník v sociálních službách - pečovatelská služba Blatná

Blatná nástup ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Marie Mašková DiS.

sociální pracovník/vedoucí
Tel.: 777 808 985 E-mail: marie.maskova@strakonice.charita.cz

Charita Strakonice hledá pracovníka na pozici pracovník v terénních sociálních službách pro služby pečovatelská služba Blatná

Pracovní náplň: Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem,  umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.

Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost,  empatie, komunikační schopnosti. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Vzdělání: Minimálně vyučen, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

Nerovnoměrná pracovní doba

Úvazek : částečný - 30 hod/týdně, práce i v odpoledních hodinách a o víkendu

Pracovní smlouva na dobu určitou - 6 měsíců - s možností prodloužení

Nástupní mzda 16 425 Kč + víkendové příplatky

Nástup: ihned

Místo výkonu práce Blatná a okolí

Kontakt: Marie Mašková, DiS., Tel.: 777 808 985, E-mail: marie.maskova@strakonice.charita.cz

Nabízené výhody: možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc.

Životopisy zasílejte na výše uvedenou mailovou adresu. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.