Oblastní charita Strakonice

Pracovník v sociálních službách - pečovatelská služba Blatná

Blatná nástup dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Marie Mašková DiS.

sociální pracovník/vedoucí
Tel.: 777 808 985 E-mail: marie.maskova@strakonice.charita.cz

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro služby pečovatelská služba Blatná

Pracovní náplň: Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem,  umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.

Požadujeme: minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službách, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, empatie, komunikační schopnosti. Praktikující věřící výhodou

 Vzdělání: Minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službách

Nerovnoměrná pracovní doba

Úvazek 6 hod/den

Nástupní mzda 16 300 Kč

Nástup: od 1.1.2022

Místo výkonu práce Blatná a okolí

Kontakt: Marie Mašková, DiS., Tel.: 777 808 985, E-mail: @strakonice.marie.maskova@charita.cz

Nabízené výhody: možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc.

Životopisy zasílejte na výše uvedenou mailovou adresu. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.