Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích pomáhá již 17 let Zobrazit fotogalerii

Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích pomáhá již 17 let

Pondělí 24.5.2021 bylo v Sousedovicích dnem narozeninových oslav. Už 17 let je náš dům skutečným domovem pro seniory, kteří potřebují pomoc druhých. A tu jim u nás rádi a s úctou poskytujeme.

Paní ředitelka se ohlédla za dlouhou historií domova a zhodnotila uplynulý rok. Ten nebyl jednoduchý. Koronavirová pandemie si vyžádala mnohá omezení. Přesto všichni v domově i tuto těžkou dobu zvládli.  Za to jim poděkovala nejenom paní ředitelka, ale také ředitel Diecézní charity České Budějovice Mag. theol. Jiří Kohout.  

O kulturní program svátečního dne se postarala strakonická taneční skupina Strakonické Opice, s kterou se celý dům doslova roztančil v rytmu country. Společně s malými tanečnicemi z Opic si nakonec na zahradě domova zatančilo i několik jeho zaměstnanců.  Obyvatelé domova při této příležitosti předvedli své hudební vystoupení, které společně secvičili. Slavnostním vyvrcholením letošních oslav byla mše svatá za všechny obyvatele domova a za Charitu, kterou celebroval strakonický farář Miroslav Šašek.