Vánoční přání pro naše klienty poslalo mnoho dobrých lidí Zobrazit fotogalerii
31. prosince 2022 z Charity Strakonice

Vánoční přání pro naše klienty poslalo mnoho dobrých lidí

Letos k nám před Vánoci chodil listonoš častěji než jindy. A přinášel krásná vánoční přání od známých, ale i úplně neznámých lidí. Všichni však chtěli našim klientům popřát krásné svátky a do nového roku vše dobré.  

Odesílatelé těchto přáníček zareagovali totiž na naši facebookovou výzvu a na adresu Charity Strakonice poslali tradiční nebo úplně originální a vlastnoručně vyrobená přání.  Za všechna moc děkujeme – jménem nás, a hlavně jménem těch, kterým jsme tato přání předali.

Moc nás těší, že  se do naší výzvy zapojilo mnoho škol či školek. To, jací budou jednou dospělí lidé, jaká bude jejich schopnost pomáhat druhým i  jaký budou mít respekt ke stáří, záleží i na tom, jak je budeme vést, dokud jsou ještě malé.

A do jakých škol a školek posíláme naše poděkování? Základní škola Povážská Strakonice, ZŠ a MŠ Votice, ZŠ Mirotice, ZŠ Volyně, ZŠ Vodňany.  Velké poděkování patří i MŠ Husovy sady v Blatné, jejíž děti  kromě  krásných přáníček přibalily pro naše klienty  i celou krabici dárečků. 

Děkujeme ale úplně každému, kdo v předvánočním čase myslel i na ty, které třeba vůbec nezná, ale kterým  by jeho přání všeho dobrého mohlo udělat velikou radost. A my víme, že opravdu udělalo.

 

 

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r