Sváteční jarmark, který v neděli 18.12.2022 uspořádali dobří lidé v Mladějovicích, přinesl do Sousedovic krásné vánoční překvapení.

Včerejší odpoledne bylo sice mrazivé, ale v Mladějovicích bylo cítit teplo…Teplo dobrého skutku, do kterého se zapojili všichni návštěvníci Svátečního jarmarku. Nákupem drobných dárků nebo teplého punče totiž společně  podpořili  pořízení vánočních dárků  pro obyvatele Domu klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích. 

A právě dnes, 19.12.2022, přivezli tyto vánoční dárky do Sousedovic představitelé obce Mladějovice.  Všichni obyvatelé našeho domova dostali krásné nové teplé lůžkoviny, a navíc nám mladějovický Ježíšek dovezl v obálce celých 10.000 Kč na budoucí přístavbu našeho domova.  Tuto vzácnou chvíli plnou lidské sounáležitosti hudebně doprovodili manželé Srnkovi z Volyně, za jejichž profesionální vystoupení jim patří náš velký dík.

A veliké poděkování  posíláme také do Mladějovic. Není samozřejmostí, aby se parta lidí z malé vesničky domluvila, vše připravila a nadchla pro podporu své charitativní myšlenky mnoho lidí ze širokého okolí.  V Mladějovicích to bylo vidět na každém kroku. Kousek z této krásné atmosféry přinášíme alespoň prostřednictvím naší fotogalerie..

Naši milí přátelé z Mladějovic, máte náš veliký respekt....

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r