V Sousedovicích jsme oslavili 18. narozeniny Zobrazit fotogalerii
28. května 2022 z Charity Strakonice

V Sousedovicích jsme oslavili 18. narozeniny

V pátek 27. května 2022 jsme si v Sousedovicích slavnostně připomněli  již 18. výročí založení Domu klidného stáří sv. Anny. 

V úvodu paní ředitelka přivítala všechny milé hosty, kteří k nám přijeli. Právě díky nim měla naše oslava atmosféru příjemného setkání dobrých přátel, kteří k sobě mají srdcem velmi blízko.  Zavzpomínala na dobu, kdy domov seniorů poprvé otevřel své brány a poděkovala také všem zaměstnancům Charity Strakonice za jejich obětavou práci. Přátelskou atmosféru podtrhlo  hudební vystoupení našich obyvatel za doprovodu kytary paní ředitelky, do kterého se zapojili i naši vzácní hosté. 

Velmi zajímavá byla prezentace projekční kanceláře ze Strakonic, která představila plánovanou přístavby stávající budovy, díky níž dojde k rozšíření kapacity našeho domova. Po slavnostním přípitku si mohli naši hosté prohlédnout společenské prostory domova a také výrobky, které tu naši obyvatelé s láskou a za pomoci neuvěřitelně kreativních pracovnic denních aktivit velmi rádi vyrábějí. 

Všichni účastníci slavnostního dne se velmi těšili na taneční představení děvčat ze skupiny Monkeys Strako nice, které bylo jako vždy plné elegance a energie.  Na závěr celé oslavy ochutnali naši hosté dort, který paní ředitelka slavnostně rozkrojila. A nebyl to dort ledajaký. Byl vlastnoručně upečený a nazdobený našimi obyvateli. Odpoledne byl sváteční den v Sousedovicích zakončen mší svatou.

Ještě jednou děkujeme všem milým hostům, kteří se páteční akce zúčastnili. Velké poděkování patří také našemu skvělému personálu Domu klidného stáří, i díky nim se slavnostní den opravdu vydařil.

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r