Ohlédnutí za Václavskou poutí Zobrazit fotogalerii
7. října 2021 z Charity Strakonice

Ohlédnutí za Václavskou poutí

Poslední zářijový víkend proběhla ve Strakonicích tradiční a proslulá Václavská pouť.  Oblastní charita Strakonice se tentokrát také zapojila, aby v červenobílém stánku prezentovala své služby, a  také aby ukázala, jak šikovní mohou být lidé bez ohledu na věk. 

Chceme Vám i nám připomenout krásnou atmosféru nejen u stánku Oblastní charity  Strakonice. A také chceme velmi  poděkovat všem návštěvníkům, kteří si  u naší pouťové chaloupky „zakoupili“ výrobky obyvatel Domu klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích. Díky Vám všem se podařilo vybrat úžasných 29 265 Kč !!!  

Někteří z našich seniorů se přijeli na pouť přímo podívat a zkontrolovat, jestli všechno probíhá podle toho, jak jsme si dlouhé týdny předem vysnili. Jejich úsměv vypovídá o tom, že byli spokojeni. Spolu s doprovodem si navíc užili veselou pouťovou atmosféru.

Ještě jednou posíláme veliké poděkování všem lidem s dobrým srdcem! Vybrané peníze použijeme na pořízení dalšího materiálu na naše ruční tvoření  a už teď se na Vás moc těšíme na adventních trzích ve Strakonicích.

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r