Když se spojí sport a  rock´n roll´aneb Jak jsme soutěžili na Jezárkách Zobrazit fotogalerii
14. září 2022 z Charity Strakonice

Když se spojí sport a rock´n roll´aneb Jak jsme soutěžili na Jezárkách

Sportovní hry ve stylu padesátých let a rock´n´roll´u  proběhly 14. září 2022 v Domově Seniorů v Rybniční ulici na Jezárkách. Dostali jsme odtud milé pozvání a rádi se těchto her zúčastnili.

Na účastníky čekalo hned několik soutěžních stanovišť: házely se kroužky, shazovaly kuželky nebo prověřovala motorika na notové osnově. Zajímavou disciplínou bylo věšení předmětů na prádelní šňůru, zavazování tkaniček a mnohé další.

Soutěžící si domů odváželi krásné diplomy, ale o umístění nakonec ani tak nešlo.  Pořadatelé si pro své hosty připravili skoro profesionální taneční a  hudební vystoupení, stejně tak skvělé byla hudba  pana Justicha. Pochvalu musíme vzdát i nápadité výzdobě a výbornému občerstvení. Zkrátka, když se něco dělá s láskou a pro radost ostatním, je to vždycky poznat.

Stylová akce si žádala stylové oblečení. Díky šikovným rukám našich děvčat na klubovně a díky paní Věře Fundové, která nám darovala krásnou puntíkatou látku na šaty, jsme se na akci vypravili oblečeni naprosto stylově.

Užili jsme si krásný den a posíláme ještě jednou velké poděkování organizátorům na Jezárky!

 

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r