Když se lidé semknou, aby pomohli Zobrazit fotogalerii
28. dubna 2022 z Charity Strakonice

Když se lidé semknou, aby pomohli

Ve spolupráci s městem Strakonice připravujeme dočasné bydlení pro několik ukrajinských uprchlíků v lokalitě Na Jezárkách. Velkou návštěvnost má stále i náš humanitární sklad, kam si chodí lidé pro potřebné oblečení, boty nebo drobné vybavení. 

V posledních dnech nám moc pomohli majitelé obchodu Elektro Němcová. Do dočasně vybavovaných domácností věnovali pračku, ledničku a několik rychlovarných konvic. Paní majitelka tohoto obchodu má nejenom stálý úsměv, ale i neskutečně veliké srdce. 

Velkou pomocí bylo také zapojení obce Řepice.  V řepické stodole tradičně  2x ročně probíhá Řepický blešák, který si za dobu svého působení od r. 2013 získal věhlas už široko daleko. Letos byl jeho smysl ještě hlubší. Celá tři auta oblečení, obuvi a hraček z této akce putovala právě do humanitárního skladu Charity Strakonice na pomoc potřebným.

Humanitární sklad i naše pomoc fungují dobře, ale fungují především díky Vám. Bez Vašeho zapojení bychom se neobešli a velmi brzy byl náš sklad prázdný.  Chceme moc poděkovat všem, kteří jsou tu s námi pro pomoc druhým.  

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r