Oslava Mezinárodního dne seniorů Zobrazit fotogalerii

Oslava Mezinárodního dne seniorů

Na první den měsíce října připadá  každoročně oslava Mezinárodního dne seniorů. Letos jsme u nás tento svátek oslavili už o den dříve a byla to oslava opravdu veselá.   Jak to celé probíhalo?

Na každou oslavu je třeba se dobře připravit. Celé dopoledne se proto v naší jídelně pilně strouhalo, šlehalo a peklo, a vůně skořice a jablek brzy prostoupila celým domem. Věděli jste, že i u přípravy tuňákové pomazánky se jde opravdu od srdce zasmát? :-)

Odpoledne za našimi obyvateli přijel Pavel Justich se svou kytarou. Jeho nasazení, elán a dobrá nálada se okamžitě přenesly na všechny posluchače, obyvatele i personál.  Pavel Justich celé dvě hodiny střídal hit za hitem, a kdo si jen trochu vzpomněl na slova starých písniček, s chutí se přidal.

Během svého vystoupení dokázal Pavel Justich obecenstvo mnohokrát rozesmát a mezi posluchači si získal řadu fanoušků. Ta největší z nich, paní Marie, nakonec od našeho hudebníka dostala vlastnoruční podpis a její radost slovy popsat nedokážeme.

Z oslavy Mezinárodního dne seniorů každý odcházel s úsměvem a pobrukoval si oblíbenou písničku. Víc si ani přát nemůžeme. Panu Justichovi moc děkujeme a přejeme mu při každém vystoupení tolik nadšených posluchačů, jako si získal u nás. 

PhDr. Jitka Stropnická

fundraiser, PR pracovnice (vztahy s veřejností)
Tel.: 604 572 257 E-mail: 5bGuRWil~hCxZ1a7VX~C-b5c-gvmVW7%WkvDRW7r