Poděkování terénním službám

Poděkování terénním službám

Vážená paní Turková,
velmi Vám děkujeme, celá naše rodina, za službu, kterou poskytujete naší babičce paní Růženě Jáchymové z Čestic.
Snad Vám toto poděkování udělá alespoň trochu radosti.
Jen pro pořádek, máte povolení přiložený dopis zveřejnit, pokud si to budete přát
a to ode mne i naší maminky.
Přeji Vám hezký den. Žáčková R.

Vážená paní Turková,

ráda bych Vám i pracovnicím v pečovatelské službě Strakonice a Volyně, poděkovala za bezchybnou péči o naši maminku paní Růženu Jáchymovou z Čestic.

Jen díky Vaší pomoci a pomoci sester v domácí péči ČČK Strakonice jsme schopni i nadále poskytnout mamince péči v domácím prostředí.

Do doby než naše maminka těžce onemocněla, jsem nikdy neměla úplnou představu o tom, jak může pomoci pečovatelská služba v domácím prostředí. Všechna „děvčata“, která docházejí za naší maminkou jsou velmi milá, pracovitá a vstřícná, prostě pravé profesionálky.

Pokud jsme mohli být u rodičů celodenně, péči jsme zvládali, ale protože jsme stále všichni v pracovním poměru, hledali jsme alternativu, která by vyhovovala hlavně naší nemocné mamince. Domluva s paní Turkovou byla rychlá a konstruktivní.

Nejprve jsem vypracovala denní plán péče, podle kterého se pečovatelky řídily při svých návštěvách u maminky, téměř po půl roce se začaly plány měnit, podle toho co si přála sama maminka, která k naší velké radosti si již sama začala postupně řídit systém péče o svou osobu.

Sice i nadále potřebujeme Vámi poskytovanou službu o naši maminku, ale její pobyt doma je k naší radosti bez vidiny nutnosti umístění v domově důchodců. Nyní díky Vám jsme schopni skloubit péči o matku a život ve vlastní rodině bez zbytečného stresu, díky naprosté spolehlivosti na Vaší práci. Ještě jednou tedy moc a moc děkuji za Vaši pomoc naší mamince v domácím prostředí.

Přeji Vám všem hodně sil do tohoto těžkého a tak potřebného poslání - pomáhání lidem.

V Česticích 9.5. 2018                                                                   Žáčková Růžena

Tříkrálová sbírka 2020
Podpořte nás

Tříkrálová sbírka 2020

Náš výtěžek
549 125 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

 

Poděkování za vynikající realizaci projektu