Poděkování pro Pečovatelskou službu Blatná

Poděkování pro Pečovatelskou službu Blatná

Krásné poděkování dcery uživatelů Pečovatelské služby Blatná, za poskytovanou péči.....

e-mail ze dne 19. 1. 2018 v 14:48: 

Vážení paní Mašková,

Na základě naší telefonické domluvy  přeposílám Vám i vašemu pečovatelskému  kolektivu z Blatné oznámení o úmrtí mého tatínka pana MUDr. Mirona T.... a prosím o předání mého vzkazu a poděkování  vašemu kolektivu, zejména těm  pečovatelkám, které si na tatínka a vlastně  na  oba mé rodiče pamatují..

Táta spolu s maminkou pobývali dlouhodobě v letních měsících v obci Doubravice u Strakonic a po dobu několika let jste u nich vzorně zajišťovali  pečovatelskou službu. Naposled to bylo myslím v roce 2013….

Naši pak byli napřed doma v Praze a od r.2014 pak v moc pěkném Domově seniorů v Praze - Vršovicích. Měli se tam opravdu moc dobře a byli pořád stejně veselí, milí a laskaví, jako jste je znali z Doubravic.  Vždycky ale rádi vzpomínali na dobu svých „chalupářských“ časů a tatínek nikdy neopomněl zmínit,  jak pěkně se o ně na chalupě starali  jeho „kočky“, jak nazýval vaše pečovatelky.

Maminka bohužel zemřela v listopadu 2014. Tatínek se dlouho držel a ve velice pěkném stavu se dožil úžasných téměř 97 let, i když poslední měsíce již byly předzvěstí blížícího se konce jeho života. Ještě jsme spolu oslavili Vánoce v rodinné pohodě a před Silvestrem upadl do komatu  a během několika dní pomalu a klidně odešel. Byla jsem celou dobu u něj, i v posledních vteřinách jeho života, tak to snad doufám věděl….

Moc a moc vám všem, celému kolektivu pečovatelek děkuji za veškerou péči a laskavost, kterou  jste věnovali oběma mým  rodičům. Na chalupě v Doubravici  jim bylo vždycky krásně a  díky vaší péči tam mohli pobývat až do opravdu vysokého věku, což by jinak možné nebylo.  

Mějte se pěkně, přeji vám hodně zdraví a ještě jednou veliké díky a pozdravy  vám všem

MUDr.Dana T., dcera

 

Paní T....á,

moc děkuji za zprávu a za krásná slova díků a ocenění naší práce. Právě taková slova, jako od Vás, nás všechny, co se tomuto poslání věnujeme, ujišťují, že tato práce má nedocenitelný dosah a my si opět uvědomujeme smysluplnost naší práce. Moc děkuji za celý kolektiv pečovatelské služby.

Proto se na Vás také obracím, zda by jste souhlasila se zveřejněním  vašeho dopisu na stránkách Oblastní charity Strakonice a zde rádi vždy vložíme vzkazy či poděkování našich uživatelů či jejich rodinných příslušníků (samozřejmě s jejich souhlasem). Velice by nás to potěšilo.

Zdravím Vás  a za kolektiv PS Blatná děkuji za Váš dopis.

Marie Mašková, DiS., vedoucí PS Blatná