Charita Strakonice

Aktivizační pracovník

Sousedovice Plný úvazek od 1.11.2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Pavla Piklová

Vedoucí pracovníků přímé péče Domu klidného stáří sv. Anny Sousedovice
Tel.: 777 758 810 E-mail: pavla.piklova@strakonice.charita.cz

Charita Strakonice hledá pro Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích zaměstnance na pozice:

Pracovník v sociálních službách - aktivizační činnost

Náplň práce: zájmové činnosti pro seniory, psychická i fyzická aktivizace, pomoc při úkonech sebeobsluhy, doprovody k lékařům ...

Požadujeme: bezúhonnost, empatie, komunikační schopnosti, schopnosti improvizace, dobré nápady a optimistický náhled na svět.

Výhodou - řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Vzdělání: minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službách (osvědčení o kurzu je nutno doložit do 18 měsíců od uzavření smlouvy)

Úvazek: 40 hod/týden, převážně ve všední dny

Jednosměnný provoz (všední dny 7:30 – 16 hod)

Mzda: 25 000 Kč

Nabízené výhody: možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: pavla.piklova@strakonice.charita.cz nebo volejte na tel. 777 758 810 (pí Piklová)

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.